Ik ben gevraagd om een buiten reportage van iemand te maken. De voorbeelden die ik daarbij kreeg waren een beetje hoog gegrepen. Het hoeft niet volgende week, en wil me dus gaan voorbereiden op deze shoot.
Nu heb ik alleen totaal geen idee van belichting buiten, ook heb ik niet echt de goede materialen, en budget heb ik ook niet heel veel.
Ik heb nu 2 kleine flitsers met een richtgetal van 10, 1sunpack reporatage flitser, maar die vind ik niet lekker belichten op de automaat, handmatig is de instelling zeer beperkt, en een reflectie scherm.
Ik wil voor deze shoot dus een goed bruikbare reportage flitser gaan aanschaffen, ik zou zodoende graag tips krijgen over wat een goed betaalbare flitser is die veel manuele mogelijkheden heeft.
Wat zijn tips om te leren te flitsen met een reportage flitser.
Ik zat er ook aan te denken om mijn flits set op accu te laten werken, het gaat om een FE SS 150watt flitser, zijn daar accu's voor, die van FE schijnen heel slecht te zijn.
Alle andere tips over buiten belichten, en evt strobisten zijn welkom..
Misschien is hier een strobist die het leuk vind mij eens mee te nemen.
