


@schaeddy : aan linkse zijde van elk been ziet ge telkens links duidelijk schaduw, dat wilt zeggen dat ik NIET het model heb "platgeflitst"Schaeddy schreef:Belichting mi een beetje aan de harde kant, model wordt platgeflitst (tenminste op deze monitor)

@paly : rond het model niks gedaan...paly schreef:D'r zit zo'n 'omlijning' rond je model, alsof je de ganse achtergrond donkerder hebt gemaakt.

Voor de definitie van "hard licht" lees eens dit HELEMAAL :Schaeddy schreef:Belichting mi een beetje aan de harde kant, model wordt platgeflitst (tenminste op deze monitor)

Ik heb het gevonden Frans; de originele heeft het het niet maar de extra verscherpte heeft het wel.Frans schreef:pose en decor vind ik mooi.
wat paly ziet zit op meer plaatsen met overgang van donker naar lichter.
schoen voet, rokje been. verscherpingshalo is mijn diagnose.
grt frans


Alleen anders naverscherpt en verder heb je niets anders gedaan t.o.v. eerste foto?AJL schreef:....Andere verscherpingsmethode gebruikt niks meer....Beter zo...is alles weg?





