Ik vind deze niet zo spannend Julia Op een of ander manier pakt het gele licht niet zo mooi uit met de rest in schaduw. Ook is de plaat niet zo krachtig in compositie. Het komt voor mij druk over.
Het licht ziet er in ieder geval al erg herfstachtig uit. Zelf denk ik dat je de compo wellicht had moeten beperken tot de bomen waarop het licht valt, de combinatie met het grijze pad levert nu een wat 'kil' contrast op, zowel qua kleuren als qua sfeer, terwijl het voor de compositie op zichzelf niet echt nodig lijkt. Maar dat zijn slechts wat persoonlijke bespiegelingen.
Het ochtend licht is zonder meer herfst achtig. De foto's hebben voor mij beiden geen rustig beeld. Dit wordt veroorzaakt door het feit dat mijn ogen geen rustpunt vinden. Ze worden van de belichte bomen heen en weer getrokken naar de loop van het pad. Voor mijn zijn er twee aandacht vragende onderwerpen.