De belichting is goed. De scherpte is prima. Een mooie DOF. Ik twijfel alleen een beetje over de uitsnede. Ik weet niet of je er de ruimte voor hebt maar ik zou er links iets afhalen en rechts iets meer ruimte geven. Als het kan ook de knop rechtsboven helemaal in beeld brengen.
Maar al met al een mooie foto!
Ik ben het geheel en al met Rob eens.
Waarom zouden ze die beestjes toch soldaatjes noemen??? Ik zie ze nooit vechten maar altijd en eeuwig paren, uuuuren achter elkaar.
Deva schreef:Ik ben het geheel en al met Rob eens.
Waarom zouden ze die beestjes toch soldaatjes noemen??? Ik zie ze nooit vechten maar altijd en eeuwig paren, uuuuren achter elkaar.
Aahaha, ik ook... damned... het zijn LIEFDES-SOLDAATJES!!
En euhm...
Vind het idee van de uitsnede best leuk... de meeste foto's zijn al vrijwel standaard...
Ja, dat is ook zo. Ik waardeer ook de alternatieve manier van uitsnijden wel, maar dan misschien toch vierkant met een stukkie minder aan de linkerkant. De scherpte is echt goed zeg.
Niet meer rechts helaas Maar links er wat af (en vierkant) kan prima hoor Maar dan komt hij wel centraler in beeld, wat ik juist probeerde te voorkomen, met een wat originelere uitsnede
Update staat er