
ISO 800
1/60
F7.1




In de foto zelf, ik heb nog niet helemaal door hoe dat met lagen werken werkt ( en wat daar het voordeel van is?)iew schreef:Heb je dat wel in een laag gedaan of op de foto zelf ?
Het is een mooie vogel en de compo smaakt me ook alleen op de kop is er wat onscherpte en onder de kin ook (in het geel) terwijl de rest van de vogel wel weer scherp is.
Ik vind dat een beetje vreemd.


Frans schreef:Wimut voor dat je de gear de schuld geeft zou ik eerst eens kijken naar je workflow van het bewerken.
Wat ik in ieder geval constateer is dat je fors gecomprimeerd hebt en je een bestand van minder dan 100KB over hebt.
Dat is gewoon erg weinig. Rond de 300KB voor een kleurenfoto van dit formaat is een beetje de onderkant.




Frans de foto is van afgelopen Zaterdag, dus dat is niet echt oud te noemen, ik zal van het weekend eens uitzoeken hoe dat bij Flickr werkt.Frans schreef:volgens expert verkleint photobucket foto's die al wat ouder zijn.
weet niet of dat hier op gaat.
nog wat gegoogeld.
je bent niet de enige die hier last van heeft.
misschien niet een antwoord waar je wat mee kan.
maar meer kan ik er niet van maken.