
700 mm - ISO 640 - F/7,1 - 1/1000 sec.
#2

700 mm - ISO 640 - F/7,1 - 1/1000 sec.




Jawel, gewoon een akker.Frans schreef: Achtergrondje puur natuur?



Het is geen nest maar het topje van een berg stro o.i.d.Mendel schreef:Vogel en nest staan er scherp op, met mooie kleuren en fijne belichting.
Ik snap dat het kunstmatig overkomt en ik heb daar zelf ook wel wat moeite mee. De achtergrond is een onscherp getrokken akker en deze is nauwelijks bewerkt. Alleen licht ontruist en ik heb de gehele foto een weinig opgelicht d.m.v. de levels aan te passen. Misschien had ik daarbij de achtergrond beter achterwege kunnen laten.Ben zelf hier niet zo weg van de egaal groene achtergrond, weet de setting niet, maar komt mij een beetje kunstmatig over

Dat ziet er inderdaad een stuk beter uit Ron, bedankt!Ron62 schreef:Achtergrond is eventueel nog makkelijk aan te passen met Selectieve kleuren ---> Groen Kleuren in PS.