De bloem groeide strak horizontaal en zag er heel grappig uit. Het horizontale geprobeerde te benadrukken met de uitsnede.

En nu netjes

Hoor graag wat jullie ervan vinden






Heb nog ff zitten zoeken, maar denk dat het omslagpunt ligt in de buurt van je freaky busstation platen (als ik gewoon hier op pd op jouw foto's zoek en ze allemaal doorkijk). Tot dat moment maakt je hele mooie foto's, daar hoor je mij niet over, maar sinds toen lijkt er net iets extra's in te zitten, meer detail, knetterscherp, helderdere (?) kleuren, viel me op, vandaar de bemerkingAnnemiek schreef:Thanks.
Erik, het verschil kan ik niet verklaren, behalve dat deze met de macro 90mm van tamron zijn gemaakt en ik soms ook close-ups schiet met mijn tele 70-200 F4. Met welke foto's vergelijk je dan precies?
Edit: In mijn bewerkingen heb ik niet heel veel veranderd... Misschien krijg ik mijn camera gewoon beter onder controle??
