Allemaal dank voor de leuke reacties!
@Ron:
Sensorvlek, check, had ik nog niet gezien, zal 'm weer poetsen
@Wim:
Klopt, de vlinder die daar weer teruggeplaatst is, is het Pimpernelblauwtje, het plaatsingsgebied is - formeel - niet toegankelijk, maar ik zal in daar in de buurt op zeker wel gaan kijken (wist 't ook niet tot afgelopen zondag, toen struikelde ik toevallig over het bordje)
@Frans:
Ik vind het een hele fijne lens, het brandpunt bereik spreekt me erg aan, het geeft me een zelfde vrij gevoel als wanneer ik fotografeer met m'n oude analoge camera met een 50mm, een beetje als foto's maken zonder technische last.
Deze lens is natuurlijk verder verre van perfect, vervormt behoorlijk (is in LR wel met één druk op de knop op te lossen), hij verkleurt enorm, net alsof je met een pola aan het platen bent, randscherpte is een beetje van het nivo van mijn ogen... Aan de andere kant je kunt er wel hele leuke effecten mee bereiken, juist door dat vervormen.
Kortom, ik word er wel vriendjes mee
