Frans schreef:
Heb nog geprobeerd aan de andere kant van de brug te komen. Maar stuitte op een hoog hek vanwege werkzaamheden.
Het standpunt van Matthijs heb ik niet kunnen vinden.
Ik weet waar je de 2e foto hebt gemaakt en daar moest je de weg overlopen zo achter het restaurant een weggetje op.
daar moest je eigenlijk voor het hek begon de dijk aflopen (daar stond een bord met verboden voor voetgangers, maar dat hebben we niet gezien

) en dan had je aan je rechterkant. een plas en dan recht voor je had je dan een trap waar je op je kunt lopen (nogal logisch

) en dan ben je al aan de kant waar ik stond.
Je had nu ook aan de kant waar je de 2e foto hebt gemaakt langs de weg lopen en zo onder de brug door lopen (loopt niet bepaald praktisch maar.. dan ben je er wel..

)
Voor de mensen die er nooit komen kan ik wel begrijpen dat je het niet wist.
Over de foto's volg ik Maurice, het is echt lastig om de Zeedijk goed op een originele manier vast te leggen, heb al verschillende keren wat geprobeerd maar dat lukt niet.
Misschien is een ND-10 stopper met wat verloopfilters voor je?