
even een flinke vergissing met PS, sorry correctie

Update 2 ...............er tussenin
met een beetje hulp erbij van Jan62 , zijn we hier uit gekomen









maakt niet uit hoor , uiteindelijk leren we van elkaar , dus kritiek moet kunnen ( vind altijd wel ,het moet opbouwend zijn )Filip schreef:Met de laatste update is het minder!Filip schreef:Maar wat is dat onscherpe gedeelte op zijn lijfje?
Gewoon een vraag uit interesse, hoorgeen kritiek


Uw diafragma verandert toch niet met het plaatsen van een update qua kleurenfotofons schreef:maakt niet uit hoor , uiteindelijk leren we van elkaar , dus kritiek moet kunnen ( vind altijd wel ,het moet opbouwend zijn )Filip schreef:Met de laatste update is het minder!Filip schreef:Maar wat is dat onscherpe gedeelte op zijn lijfje?
Gewoon een vraag uit interesse, hoorgeen kritiek
denk dat het te maken heeft met het diafragma , op deze afstand ,, het is dan wel geen crop foto , maar als iki bv van 5,6 naar 6,3 of 7,1 was gegaan , was het denk ik minder
maar weer een les voor de volgende keer, gr fons