Wat een leuke serie. F3,4 3n 5 zijn helemaal top.
Daar zullen ze blij mee zijn! Toch wat kritiek:
Foto 1: In elk geval rechtzetten en ik vind de schoorsteenpijpen niet zo heel interessant. En ik kijk naar een aantal mensen die net boven het maaiveld uitkomen. Had een veel hoger standpunt (trappetje mee) beter geweest? En wat meer groothoek?
Foto 2: Zat je er hier te krap op?
Foto 3: Gezellige drummer
Foto 4: Ik mis toch een beetje feest. Ander standpunt? Maar naar links en dan de festivalgangers op de achtergrond meenemen?
Foto 5: Rechtzetten. En wat meer croppen (rechtsonder staan wat hoofden die er niet toe doen)?
Foto 6: Ik kijk naar zijkanten en ruggen. Een standpunt veel meer naar rechts had beter geweest? Dan zou je de vrolijkheid en het genieten van de mensen kunnen registreren.
Foto 7: Lager (zittend) standpunt (meer recht voor de zingende dames) voor meer spanning? De dame links voegt niets toe. Of had vanuit een ander standpunt wel meegedaan.
