Compositie is goed, technisch ook in orde. Wat mist hier is het licht denk ik. De verschillende lagen komen niet echt van elkaar los. Het lijkt qua kleur erg op elkaar en er valt vrij vlak licht op. Laat zon licht had dat net ff wat beter kunnen definiëren
Het fletse snap ik, past ook wel wat bij de omgeving. Ik zit meer te kijken naar de( (matige?) kwaliteit. Ondanks dat ik het plusje aanklik lijk ik toch scherpte te missen. gr. Harry
Ow, ja dat zou wel eens kunnen. Mijn Lightroom settings waren een paar weken geleden plots verdwenen en ik kreeg daarna bij bewerken van mijn oudere beelden banding problemen die ik eerder veel minder had. Ik kreeg dat wat laat in de gaten en heb het denk ik afgelopen week opgelost (exports gingen van 1Mb naar 8 Mb, lijkt me wel een indicatie dat er inderdaad iets mis was). De voorbereiding van deze foto heb ik in die tijd gedaan, dus ik denk dat dit beter kan.
Een foto voor mij die opvalt door de kleur en het wat centraal gelegen onderwerp wat wel duidelijk aanwezig is een mooi typisch beeld van een buitenlands uitziend landschap.