Dank je Peter, langs en op het strand staat er weinig recht, maar wel waterpas gezet op de horizon. Het formaat bevalt mij juist goed en heb al iets gecropt.
Het paard maakt de foto compleet, mooie foto.
Je zat bij de Kaapduinen zie ik, de vele strandtenten en strandschuurtjes zijn daar niet te vermijden. Maar het typeert de Walcherse kust, leuk om te zien dat je in Zeeland bent geweest!
Lekker sfeertje.
Beeld is nu een beetje druk wellicht omdat het paard tegen de paaltjes staat. Een iets hoger standpunt had je denk ik een net iets mooier beeld opgeleverd.
Zelf zou ik links er iets afhalen.
Het paard komt dan iets minder centraal te staan.
Tentjes, pier hoort bij het strand en storen mij totaal niet.
vandaar mijn optie om er links iets af te halen, blijft nog genoeg zee over voor het totale beeld.
Matthijs, wij waren bij jou in buurt inderdaad en dit is Zoutelande. Ik kom een keer alleen jou kant op, want dan kan mij volledig op de fotografie focussen. Wij zijn wel druk i.v.m. verhuizen, dus het kan even duren. Zeeland, mooi stukje Nederland waar wij graag komen.
Henry, ik wilde eens een wat andere invulling dan de standaard foto's met deze paaltjes en werkte op statief. Gezien mijn sluitertijd had ik hem even in de hand kunnen nemen. Misschien dat halveren een optie is of flink poetsen.
Joop, het is al een redelijke crop en heb het paard om die reden in het midden geplaatst.
Te laat beseft dat ik mijn compositie moest aanpassen toen zij het beeld in kwam lopen, want ik was er voor de ondergaande zon. Zal toch een update proberen.
Alle ingrediënten voor een prachtig beeld.
Zee, strand, mooi lucht met vogels, ondergaande zon en als toegift een prachtig paard met berijdster.
Sfeervolle foto geworden.
Compositie valt wellicht te verbeteren.
Vermoed rechts in de foto lensvertekening als ik kijk naar de toren in de duinen.
Update kijkt lekkerder voor mij maar zie dat je aan meerder kanten hebt gecropt.
Zelf bedoelde ik vanuit de linker bovenhoek naar rechts beneden.
heb even een poging gedaan. Als tie weg moet hoor ik het wel.
Frans, Inderdaad heb ik wat ontruist om grofheid in de lucht weg te werken en zie nu ook dat ik te ver ben gegaan.
Joop, prima uitsnede en deze had ik eerste instantie ook, maar twijfelde dan weer over de voorgrond. Op het moment supreme sneller werken geeft een beter uitgangspunt.
Ik vind het een prachtige foto Herman. Er zit diepte in door de voorgrond, een duidelijk onderwerp en de rest werk goed mee aan de sfeer. Super!
Ik zou het gewoon origineel houden zo