Mooi tweeluik, al lopen ze wat in elkaar over.
Je kunt dat voorkomen door het kader wat breder te maken.
Omdat het geheel nogal licht is, zou ik bij het kader kiezen voor een dun zwart binnenlijntje en daarnaast een wat breder wit kader.
Mooi hoor Fran.
Het rechter luik lijkt ruimtelijk veel dichterbij dan het linker.
Nog even naar je vorige tweeluik gekeken.
Het lijkt dat je daar een andere beeldverhouding hebt en een dikker kader.
@Frans, klopt vwb de beeldverhouding. Voor mij geen punt, ik snij de foto aan zoals ik hem het mooist vind uitkomen en dat kan verschillende verhoudingen opleveren. Hangt ook af van de verhouding van de deuren en van het deel dat ik in detail wil brengen.
Weer een mooie. Ik hoor Ytje abusievelijk over drieluik spreken, maar dat is hier best een goed idee. De andere deur in uitsnede links erbij zou m.i. een evenwichtiger geheel opleveren.
Dank Peter. Een drieluik zal helaas niet gaan, ik heb geen detail foto van de andere deur gemaakt. Een crop van die andere deur geeft waarschijnlijk teveel kwaliteits verlies.
Een drieluik voor Peter
Aangezien ik er vorige week weer langs kwam en de camera bij me had ben ik maar even uitgestapt om een detailfoto te maken van de andere deur .