Het eerste beeld vind ik zeer geslaagd, erg fijn ook zoals het licht op het gebroken glas en in de achterkamer het geheel wat extra's geeft. Ik heb wel wat twijfels over de witbalans, en mijn dwangneurose zou de horizontalen recht willen krijgen maar ik snap de problemen met daaruit volgend beeldverlies. De tweede foto zie ik meer als aanvullend documentair materiaal bij de eerste.
De eerste is een mooi beeld waar ik langer naar blijf kijken. Het doorkijkje via het gebroken raam is mooi en staat goed in de composiie.
De tweede hinkt voor mij op twee benen. Je aandacht wordt opgesplitst door twee onderwerpen, het doorkijkje en de glas in lood ramen, waardoor ze beide niet uit de verf komen voor mij.
Dank voor jullie feedback. Peter het rechtzetten van de horizontalen leek me te lastig met inderdaad het verlies dat dit veroorzaakt. Fran ja de eerste was inderdaad beter met al de ingredienten. De tweede heeft kleur als extra maar je oog blijft naar de andere kant trekken. Verder iedereen weer bedankt.