Heel bijzonder, is een abstract beeld geworden zo. De ruis vormt onderdeel van de compositie en is daardoor geen enkel probleem voor mij, ik heb toch al geen enkel idee wat ik zie en dat hoeft ook niet.
Fijn abstract beeld.
De ruizige textuur stoort me niet.
Doordat je die harde lijn quasi perfect horizontaal geplaatst hebt, lijken het nu 2 aparte foto's die onder elkaar gekleefd zijn en mis je wat dynamisme in de foto. Een paar graden draaien geeft al een heel ander beeld.
Vogelwand haal ik er eerlijk gezegd niet uit (ook al heb ik er al meerdere in het echt mogen aanschouwen). Als abstracte plaat: helemaal niet verkeerd!
Bedankt voor het bekijken en het reageren.
Er was geen vogel te bekennen en mijn blik viel hier op dus maar wat geprobeerd. Vond het zelf niet slecht uitpakken maar bij mij komt deze ook niet aan de muur hoor. Zal er maar geen moeite meer in steken.