Ik denk laat ik eens wat anders proberen, ik ben bij deze apollovlinder in de berm gaan liggen en heb hem van ondere gefotografeerd in verband met zijn transparante vleugel.
Zo Paul die heb je vast en zeker niet in Nederland geschoten Vind hem erg mooi,lekker scherp op het kopje Alleen een beetje jammer dat de rechter vleugel net helemaal scherp is,maar dit is zeker niet storend Zou ook graag je exif willen zien
Wat een bijzonder exemplaar, zo kleurrijk en bont. Waar geschoten? Leuk standpunt, had persoonlijk ook iets meer scherpte in de gehele vlinder gezien maar dat is in deze pose haast niet te doen, dus dat neem ik dan voor lief
Aparte standpunt brengt een heel nieuw licht op deze vlinder. Bijna doorschijnende vleugels, met goede scherpte op kopje. Sluit me aan bij Gotchas, zou sterker zijn geweest als ook de vleugels in scherptediepte vielen.
Gezien je EXIF 1/1000 bij 100mm had je ampel ruimte hiervoor
Ja de vleugels was het grootste probleem ik zat al bijna in de sneeuwgrens van deze berg en er zat veel trilling op door de wind en daar kun je net als bij de veren van een vogel weinig tegen doen. Hij is genomen in Zwitserland waar het stikt van deze bergsoort. Diafragma was hier zelfs F13.