Ik ben nu al een paar keer naar Helgoland (DE) geweest voor de Jan van Genten en andere leuke zeevogels, het is ook lekker te doen met de auto vanuit Nederland. Het stikt er van de Jan van Genten, deze 2 waren flink tegen elkaar bezig. Het was al flink laat in de ochtend dus het licht was helaas al redelijk hard.
Mooie plaat, met deze bekvechtende beesten, fijn belicht op randje waardoor het wit spierwit is maar met doortekening over de gehele linie.
Het wit steekt mooi af tegen het koele blauwe water op de achtergrond. Scherptediepte op de dieren en de rots geven diepte en hoogte ten opzichte van de zee.
Belichting ziet er inderdaad keurig uit V.w.b. het plaatje zou deze er nog rustiger en mooier uit hebben gezien als de buurvrouwen in de achtergrond uit vissen waren geweest