Foto is niet naverscherpt na het verkleinen. nu is je foto niet scherp terwijl hij het wel is. Vind het wel een leuke foto om naar te kijken. er gebeurd genoeg in de foto.
Is inderdaad een erg leuke kijkplaat geworden, gebeurt van alles.... Zwart/wit zou ik hier niet doen, vind die bontgekleurde dame voorin ook een soort eyecatcher. Maar dat naverscherpen is nog wel een goede optie
Kweetnie, ik zie zelf weinig potentie in dit beeld. Straatbeeld inderdaad, maar waar is het onderwerp, de blikvanger, iets wat de kijker zijn aandacht op doet vestigen.
Met alle respect, maar zou deze ook willekeurig hebben kunnen trekken
intrigerende foto. Waar veel in gebeurt. kussend stel, de man om de hoek kijkend, meisje aan het bellen en 2 voorbijgangers die hun weg gaan. En allen op de juiste plek.
Bedankt voor alle leuke reacties. Ik heb de foto niet bewerkt met een programma. Dat doe ik eigenlijk nooit, heel soms maak ik een crop. enerzijds bewerk ik foto's niet omdat ik geen zin heb om achter de computer te zitten. Anderzijds vind ik het een uitdaging het juiste beeld direct uit mijn camera te halen.
Vwb ik hier eigenlijk heb gefotografeerd. Ik stond al een hele tijd op die plek te wachten op het juiste beeld. dat ontstond voor mij op het moment dat de vrouw met de rode schoenen voorbij kwam lopen.
Ik merk overigens met straatfotografie, dat het het gemakkelijkst werkt wanneer je zelf ergens lang blijft staan. Het is denk iets psychologisch, maar wanneer je als fotograaf iemand vastlegt die voorbij de fotograaf loopt, dan is dat anders dat wanneer je als fotograaf ergens aankomt bij mensen en hen begint vast te leggen. Bij deze foto stond alleen de man op de hoek (met zijn warme jas) langer dan ik op deze plaats. Hij stond er zeker al 45 minuten daar in de warme zon!