Soms heb ik de digitale zoom moeten gebruiken omdat het te ver weg was. De gansjes waren een beetje bang
Het pimpelmeesje zat gewoon in de tuin, maar heb ik door een glas gefotografeerd. Ik heb vooral op auto en bewegingstand gefotografeerd. Misschien volgende keer toch maar weer macro of de s stand kiezen..? 
Digitale zoom, valt nog mee.

Hier een digitale zoom foto
: 
Tweeling haha

Zulke foto's heb ik dus genoeg. Maar ik vind dat de ganzen er mee uit moeten springen, misschien heeft dat te maken dat de kleuren er ook niet zo mooi uitkomen, iemand tips?

Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet vinden, wat vinden jullie?



bij foto" maken ook altijd opletten met compositie's. bij de foto's van het pimpelmeesje maken de voernetjes het er niet mooier op. bij de ganzen staan er sommige maar half op. ook de horizon kun je recht zetten in een photobewerkingsprog. ook missen al je foto 's nogal wat scherpte
IK zal de exif erbij zetten