even rechtzetten tikje verscherpen en iets de kleuren verzadigen..word die beter van (zojuist gedaan) kan zien dat er wel is over nagedacht..zitten wel mooie lijnen in..maar vind hem niet spannend/speciaal of vasthoudend..
Neej je mist een eye-catcher of pakkende compositie. Er is geen punt dat de aandacht vasthoudt, of sterke lijnen bijvoorbeeld. Daarbij is de lucht nog eens een grijs vlak. Al met al maakt dit dat de plaat de aandacht niet kan vasthouden.
Alles is al gezegd zie ik. Te overwegen zou nog zijn om zowel aan de bovenkant als de onderkant er een flink stuk af te halen, zodat je helemaal de nadruk legt op de glooiingen in het middendeel. Een echte blikvanger ontbreekt dan nog echter steeds.