Interessante foto. Wel een beetje klein, ben benieuwd hoe het er op 900 pixels uitziet. Het kleurverloop tussen de wolken is wel erg drastisch, van lichtblauw bij de horizon to diep donkerblauw middenbovenin de foto. En ik moest mijzelf ook even overtuigen, maar de horizon is toch echt niet recht. En je standpunt is misschien een beetje laag geweest. Je ziet alleen de voorste huisjes, maar verder vooral daken en geen strand (en zee).
Kleurgebruik is wel goed, zeker als je weet dat het hdr is.
Mooie bewerking, die smaakt mij wel. Lucht is mooi. Horizon mooi geplaatst. Horizon staat wel een tikkie scheef (loopt af naar rechts), maar wat ik vooral jammer vind, is dat de huisjes in de voorgrond de pier in de achtergrond doorkruisen en ook de kustlijn. Was hier geen hoger standpunt mogelijk?
Bijzondere lucht waar alle aandacht naar toe gaat. Ben wat in verwarring over de lucht. Ik neig altijd meer naar een realistisch beeld, maar deze meer artistieke invulling vind ik het eigenlijk wel mooi.