Onlangs heb ik de naam van mijn website veranderd in Pixel Balance
Kom eens langs en laat even weten wat je ervan vindt!







Top!Mendel schreef:Zowel met als zonder www ervoor laadt je website snel hier
Niet overal een foto? Waar niet dan?Mendel schreef:In de diverse onderdelen staat nog niet overal aan de linkerzijde een foto, of invulling maar dat komt nog.
Ja, dat heb ik geprobeerd, maar krijg het alleen voor elkaar dat er eenzelfde kleur op de achtergrond is. Dat is dus groen/bruine kleur of die turquoise... Beide vindt ik als achtergrond (enkel) niet mooi.Mendel schreef:Zou persoonlijk je albums met porta in dezelfde kleur maken als de huistijl van je website.



Ik heb eerlijk gezegd geen idee meer!rubendv schreef:Vind je spotlight pagina een erg leuk idee trouwens, zal het idee niet jatten voor mezelfmaar erg leuk bedacht. Idee ergens vandaan of zelf bedacht?
Dit zou ik graag nog een keer willen doen, maar ik heb werkelijk geen idee hoe ik dat zou moeten doen! Porta maakt als het ware een nieuwe html pagina waarnaar je moet verwijzen. Hoe ik dat moet integreren in een bestaande html pagina.. geen idee!rubendv schreef:Enige minpunt wel is het gebruik van nieuwe pagina's voor je galleries. Dit had je volgens mij ook makkelijk kunnen combineren met je links/rechts navigatie op de rest van je site. Maakt het nog meer 1 geheel. Dus rechts de Thumbs en links de foto's in volledig formaat dan.
Of dit aan de foto ligt of aan de algehele verhoudingen van de pagina weet ik niet... Ik ben echt geen genie met websites en dit was de eerste website die ik heb ontworpen... Hoe je de verhoudingen aan de verschillende browsers en schermresoluties van de verschillende bezoekers kan aanpassen...? Geen idee!rubendv schreef:Laatste punt van kritiekKan je foto op beginpagina, spotlight en links niet helemaal zien, ze zijn net te groot voor mijn scherm (1280*800 px). (In Full screen mode ziet beter uit, maar word over algemeen door weinigen gebruikt)
