Ik heb zelf altijd moeite om CA waar te nemen, maar bij de witte schelplampen zie ik het en wordt ik er zelfs naar toe 'getrokken'. En ik zou het booreiland verwijderen, maar dat is subjectief.
wel een geslaagde opname. Booreiland OK, kun je niets aan veranderen, maar de tanker wel, maar even gewacht tot hij niet meer achter de lantaarnpaal was, of nog beter helemaal uit beeld was was waarschijnlijk geen optie ivm medereizigers
Kan me fotografisch niet lang boeien. Wel een mooie diepte over de pier, maar de mensen ogen niet fotogeniek. Had liever dan een fotogeniek persoon op de pier trachten te isoleren, of op een vroeger tijdstip zonder toeristen op de pier.
Ga wel met mendel mee, hoewel ik opzich zie dat je over de compo hebt nagedacht. Mooi hoe de lijnen uit de hoeken komen. Ook de (bijna) symmetrie smaakt me. De mensen zijn inderdaad jammer. Booreiland weg is ook geen gek idee.
Vind hem wel vrij hard, de plaat, en hij lijkt wat onprettig naverscherpt.