Was van morgen sprookjesachtig in de bossen. De mooie kleuren en de mist maakte het prachtig. Moeilijk om het ook zo mooi vast te leggen maar toch maar een poging gedaan. Hopelijk lijkt het ergens op. .
Je hebt de lichtstralen echt prachtige gevangen. Vind de derde de mooiste maar dit heeft met de compo te maken. Foto 1, 2 en 4 komen wat vreemd aangesneden over
More than lovely (L) Goed gedaan... Ik had de verkeerde lens bij vanochtend.. ahahaha heb bijna dezelfde foto gemaakt Compositie gezien dan hé.. niet qua kwallie
wow hele mooie serie! Vind die laatste alleen wat licht, aan de andere kant hoort dat ook wel weer bij het ochtendgloren. De derde springt er voor mij het beste uit.
Mooie serie! Voorkeur ligt voor mij op 3 waarbij ik de eerste ook gewoon ernaast aan de muur zou hangen. Bij de laatste mis ik een beetje het dromerige van de eerste 3.