Hmmm... de compositie opzich is niet gek, de stenen die je blik naar het bruggetje voeren. Het bruggetje op een kruispunt van derdelijnen. En toch is het hem niet. Misschien teveel afleidende details? En gebrek aan spanning? Te eentonige kleurstelling door al die bladeren? Ik krijg er niet helemaal de vinger op maar daar moet je het denkik ergens in zoeken.
wel een geslaagde compo. Wat waarschijnlijk het probleem voor de onrust is, is volgens mij het beekje. Want je loopt via de stenen het beeld in en dan zie je links nog wat glinsteren. En tja bij bewolkte hemel in het bos worden de kleuren wat minder dominant
Mooie herfst foto! Jammer dat het beekje rechts niet het beeld uit ziet stromen. Ik zou de 'belichting' nog iets naar het bruggetje trekken (photoshop)