Mooi beeld, met tegenstrijdige gevoelens, het grauw en koude van de gebouwen, met de warmte van de zon en de weerspiegeling daarvan. Mooie details, stoom uit de schoorsteentjes vangen licht mooi.
Waardeloos werk heb je. Rond die tijd lig ik nog te slapen... Maar de foto is best mooi. Misschien vergroten/behang van maken en op de muur bij je voeteneind in je slaapkamer hangen.... . Kan je voortaan blijven liggen!
Bedankt allemaal! Toch is de tijd niet zo slecht (08:44 uur). Dat is het voordeel van winter. Er zijn mensen die deze fotos ook in de zomer nemen, maar mij niet gezien
Dit is in Breda, maar niet zover van Tilburg natuurlijk
prachtige foto zeg! Je geeft een heel bijzondere sfeer weer met de wat grijze gebouwen en dan die oranje gloed van de zon die weerkaatst op dat gebouw rechts, erg mooi! Ik zie aan de linkerkant van de foto (op de gebouwen) een soort van horizontale streep, waar is dat van trouwens?