bedankt voor jullie reacties. Foto 1 is niet zwart wit op de voorgrond.Dit is een hdr foto opgebouwd uit 7 foto's. Foto 2 ben ik ook niet echt happy over...mag idd wat ruimer en zal deze ook plaatsen. Ik lees wel wat jullie daar van vinden.
Hoewel foto 1 niet echt een duidelijk aandachtspunt heeft, is het toch een fijne plaat. Je bewerking vind ik smaakvol. Leuk gedaan!
Foto 2 is ook appart. Leuk de bewegende trein waardoor je een lichtspoor ziet. Jammer van het vele zwart, maar daarom ben ik het eens met je eerste uitsnede. De lucht is ook fraai en past kwa kleur weer mooi bij de trein.
#1 is uitermate geslaagd. #2 vind ik wat minder, jij weet dat er een trein langssjeesd --> Gouda maar ik zie alleen maar een streep en iets wat de overweg moet zijn, nav de titel. Zoder overweg vind ik hem super.