Het is een HDR gemaakt van 3 foto's. Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden. Kritiek is altijd welkom Ik heb er 2 gepost met een verschillende sterkte, ben er niet helemaal uit welke ik beter vind, wat vinden jullie?
UPDATE: bij deze laatste foto is de horizon rechtgezet
Laatst gewijzigd door Eugg op 10 mei 2011 08:33, 3 keer totaal gewijzigd.
Vind de lucht erg mooi, de bewerking smaakt mij ook wel, de compositie is wat recht toe recht aan. Ik zie niet heel duidelijk verschil maar als ik wat moet zeggen neig ik naar de 2e
Mooi, maar zet ze even recht. En volgens mij heb je ook last van vertekening. Maar dat kan optisch bedrog zijn. Het lijkt net alsof de horizon bol staat namelijk.
Wel mooie tegen het onsubtiele aan qua tonemapping.
Dankje voor de tips, scherp opgemerkt van de horizon, hij staat nu recht Vertekening of optisch bedrog zou ik niet weten.. ik heb het zelf niet gemerkt