#3 vind ik een geslaagde plaat, hij is hardstikke scherp, spiegeling staat er helemaal op, je zou er nog aan kunnen denken om de gans niet helemaal in het midden te zetten, maar iets verder naar rechts, daarnaast ook even door de kniën en op ooghoogte van de gans komen, gewoon lekker door blijven platen 
de vogeltjes in silhouet zijn wel leuk. maar jammer van de onderkant en de vogels die aan de zijkant zijn gehalveerd.
de kop van je hond oogt niet scherp. denk op een verkeerde plek scherpgesteld. zijn kaalgeschoren poot was me niet opgevallen. zijn rode piemel wel. mooi? voor mij niet.
ik vind de kwaliteit van de derde ook niet top.
tip. gebruik de uiterste stand van je zoomlens (300 mm) alleen in geval van nood. liever wat dichterbij gaan. lens is daar nooit op zijn best.
oefenen oefenen en je even voorstellen.
