F1 is goed, daar zit net als F2 een verhaal in.
Ik zou F1 vierkant doen zodat die wegbewijzigingspilaar weg is. F2 kan ook 4-kant. Maakt deze plaat ook sterker. De rest zijn echte spottersfoto's. Niet echt de aandacht vasthoudend voor een leek.
Foto 2 boeit me wel. Roept vragen op. Allochtone Nederlanders kijkend naar een Egyptisch vliegtuig. Bezoek, vrienden, kennissen, familie.
Maar ook. Geen hek? Kun je daar zo bij?
De laatste misschien wat verder door. In flare. Full flaps mooi te zien.
heb helemaal niets met vliegtuig foto's....maar foto 2..!!!! helemaal super als waarneming en een verhaal vertellende foto. Wat centraal, dat is jammer...maar ik hoor de moeder gewoon tegen haar dochter in de armen zeggen "Kijk...daar komt papa eindelijk aan uit Egypte!"
Nr 3 is de standaard plaat voor een reisgids, alleen dan moet je er wel de vleugels volledig op zetten. Nr 2 is een plaat waar een verhaal achter kan zitten. Compositie vind ik wat minder. Is een wat rommelig plaatje geworden. Voor mij hier minder achtergrond, mensen los van het vliegtuig, meer contact met de mensen.
De overigen soreken mij niet aan.