Wow... simpele onderwerpen met een aparte omzetting... moet er nog even over nadenken wat ik er nou van vind.... Als ik het niet vergeet kom ik er nog op terug.
Door de veranderingen van de kleuren lijkt het net of het er zo al een paar jaar staat/ligt Denk dat dit ook wel de bedoeling is geweest?
Hoop alleen niet dat je zelf aan het verbouwen bent.. Zal niet echt opschieten als je van elk ding foto's gaat maken of valt dat mee? Let je trouwens wel op het stof met je camera
Simpel maar door de bewerking aantrekkelijk. Misschien was een iets lager standpunt mooier geweest, nu lijkt de vloer (ik denk door lensvertekening), naar beneden weg te lopen.
verbouwen laat ik over aan de mensen met 2 rechterhanden en mijn camera zeul ik elke dag mee naar het werk. zodat er geen laag stof op ligt als ik terug kom.
Ja, nu het benoemd is, begrijp ik ook waar bij mij de twijfel ligt... het standpunt inderdaad. Verders vind ik het knap dat je van 'niets' iets kan maken