Het is niet alleen kiezen uit compositie maar ook uit kleurtoon.
Ik zou de foto in ieder geval meer croppen.
Er zitten zo veel mooie details in de juffer die dan beter uit de verf komen.
En daar gaat het toch om in deze foto's.
Vind ze beide wel wat hebben. persoonlijk ga ik voor de tweede daar speelt de omgeving mooier mee.
Ook mag hij van mij gerust in het midden staan door zijn houding zoals hij nu zit.
de compo van 2 met de warmere toon van 1
Achtergrond doet in 2 mooier mee nmm
Om Frans een plezier te doen zou deze ook nog een beetje gecropt kunnen worden zonder de compo geweld aan te doen
Voor mij absoluut F1, en ook een van de zeldzame keren dat ik het niet eens ben met Frans. De mooie details zie ik toch wel, en in F1 werkt bijna alles mee aan de fraaie compositie. Alleen aan de bovenkant zou ik dat geel wegcroppen, verder is-ie voor mij perfect.
Zonder twijfel een voorkeur voor foto 2.
Compositie is in 2 veel meer in balans.
Absoluut niet croppen.... details zijn vast erg leuk maar hier heeft de leefomgeving ook in artistieke zin een meerwaarde. Wel vind ik de "grassen" wat te blauw... dat mag van mij een tikkie geler.
Dank voor al jullie reacties, erg nuttig om te lezen. Zoals Bob het omschrijft was het ook mijn bedoeling bij deze foto's, de omgeving ook een rol laten spelen. Zal nog eens kijken naar de kleur.