




Misschien heb je gelijk Frans, maar het vormt zo wel een fraai doorkijkje...........Frans schreef: De takken rechts, ondanks dat ze bewust zijn meegenomen, hadden er voor mij niet op gehoeven.

Jo gelijk bestaat volgens mij niet in fotografische compositie. Maar het is wel heel ouderwets om zo diepte te creëeren.Jo schreef:Misschien heb je gelijk Frans, maar het vormt zo wel een fraai doorkijkje...........Frans schreef: De takken rechts, ondanks dat ze bewust zijn meegenomen, hadden er voor mij niet op gehoeven.

Maar het werkt wel nog steeds en wat ouderwets is, hoeft niet verkeerd te zijn, toch?Frans schreef: Jo gelijk bestaat volgens mij niet in fotografische compositie. Maar het is wel heel ouderwets om zo diepte te creëeren.




