Ja, en nu blijkt mijn gebrek aan technische kennis. Ik weet echt niet meer wat ik gebruikt heb. Ik heb een Lumix FZ 38. Waarschijnlijk in de stand dat ie het allemaal zelf uitzoekt. Ik zou er graag meer erover vertellen, Nuelle. Het is echt geen onwil maar onkunde.
Ook kan het zijn dat ik de Hi-speed burst stand heb gebruikt om de vogels scherp te krijgen. Dat zou ook het kleinere formaat verklaren.
Ik denk dat ik bij het nabewerken in PaintShopPro verzachting met behoud van contouren gebruikt heb. Misschien veroorzaakt dat het aquarel effect. Ik zal het origineel ook hieronder plaatsen.
Als mijn gebrek aan technische kennis irritant is, laat het me dan weten. Dan stuur ik geen nieuwe foto's meer in. Ik kan me best voorstellen dat ik daardoor niet op de goede plek ben op deze site.
Oh no, ever so sorry! Bij het plaatsen van het origineel ben ik vergeten de dimensies aan te passen. Alles gaat mis!